XVIII Kurs medyczny

Postępy w diagnostyce i leczeniu

chorób układu nerwowego u dzieci

map-marker Warszawa

calendar3 26-27 listopada 2021 r.

 

Informacje praktyczne przed przyjazdem

 

MIEJSCE OBRAD
Sangate Hotel Airport ***
ul. Komitetu Obrony Robotników 32, 02-148 Warszawa
Sala wykładowa Szmaragd (Emerald)


IDENTYFIKATORY
Identyfikator otrzymany podczas rejestracji upoważnia do uczestnictwa w obradach, wstępu na teren wystawy firm oraz korzystania z posiłków wymienionych w programie. Prosimy o posiadanie przy sobie identyfikatorów odebranych w punkcie rejestracji na miejscu.


INFORMACJE DLA WYKŁADOWCÓW
Organizatorzy proszą wykładowców o ścisłe przestrzeganie wyznaczonego czasu prezentacji. Sala wykładowa wyposażona jest w projektor multimedialny i laptop z programem PowerPoint. Prelegenci są proszeni o przekazanie swoich prezentacji bezpośrednio obsłudze technicznej w sali obrad. W przypadku prezentacji zawierających filmy, elementy animacji itp. sugerujemy wcześniejszy kontakt z obsługą techniczną i przetestowanie poprawności odtwarzania prezentacji. Wykładowca ma możliwość użycia własnego laptopa po uprzednim uzgodnieniu z obsługą techniczną w sali obrad.


WYSTAWA FIRM MEDYCZNYCH
Wykładom towarzyszyć będzie wystawa firm medycznych, zlokalizowana w sali konferencyjnej Szafir (obok sali wykładowej Szmaragd).

Spis wystawców (w kolejności alfabetycznej)
Accord Healthcare
Biogen
Neuraxpharm
Qpharma
 

BEZPIECZEŃSTWO / PRZEPISY EPIDEMICZNE
Przepisy epidemiczne określają minimalną powierzchnię przypadającą na każdą osobę niezaszczepioną. Dlatego prosimy uczestników o wypełnienie oświadczenia epidemicznego przy odbiorze materiałów konferencyjnych oraz o posiadanie zaświadczenia o pełnym szczepieniu przeciwko COVID-19. W czasie obecności w budynku uczestnicy proszeni są o stosowanie środków ochrony osobistej (maseczki oraz płyny dezynfekujące). Kurs będzie odbywał się w dużej sali, gdzie zadbamy o dodatkowy dystans między uczestnikami.


WYŻYWIENIE PODCZAS KURSU
Lunch w piątek 26 listopada 2021 r. serwowany będzie w restauracji hotelowej po okazaniu identyfikatora. Serwis kawowy dostępny będzie w sali wystawowej Szafir (obok sali wykładowej Szmaragd).